Kniha Zdraví díky odkyselení a vyloučení škodlivin

Popis

autoři: Peter Jentschura, Josef Lohkamper

Kniha se na 230 stránkách zabývá tematikou překyselení organizmu a postupy k navození zdravého pH. Najdete zde témata jako: Co je zdraví? Jak probíhá zanesení škodlivinami? Jaký je rozdíl mezi vyrovnáním se s překyselením u mužů a u žen? Překyselení v těhotenství. Proč mají celulitidu jen ženy a co s ní můžou dělat? Proč lidem vypadávají vlasy. Nemoci z přemíry škodlivých usazenin. Tělesná chemie a překyselen u sportovců. Šetrná detoxikace, odkyselení celostním přístupem a mnoho dalších.

P. Jentschurovi a J. Lohkämperovi se podařilo vyvinout zcela nový systém odstranění škodlivin z organismu – odstruskování. Tento systém očisty probíhá ve 3 krocích: rozpuštění škodlivin, neutralizace a následné vyloučení jedů a kyselin přes pokožku.

S touto třístupňovou metodou se může každý člověk ozdravit a zbavit škodlivých usazenin bez komplikací, bez počátečního zhoršení, bez léčebné krize a reakční fáze.

Tato kniha pohlíží na nemoc a na zdraví ze zcela nové perspektivy a předkládá k veřejné diskuzi nový pojem civilizatóza. Čtenář zde pozná moderní civilizační nemoci z hlediska tří skupin strukturálních poškození, usazování a vylučování. Předkládaná publikace zároveň nabízí nový pohled na proces léčení a uzdravování. Jedná se o epochální průlom v oblasti zdraví člověka. 

Autoři kladou důraz na to, že každá kapitola je uzavřená, takže můžete číst samostatně téma, které vás zajímá.