zásadité podkolenky

Popis

Podkolenky určené pro aplikování zásadité péče. Jsou alternativou celotělových koupelí, nebo koupelí chodidel.

Skládají se ze dvou párů. Jeden vnitřní bavlněný, který se namáčí do zásaditého roztoku s MeineBase. Druhý vnější vlněný, který zabraňuje prosaku vlhkosti, a udržuje teplo čímž umožňuje jejich aplikaci i na noc do postele. Důležité je, že ani jeden pár podkolenek nemá gumičky, kterými by zabraňoval krevnímu oběhu. Jsou lehké a v noci je na sobě skoro necítíte.

Vhodné pro každého kdo z jakéhokoliv důvodu nemůže používat vanu, nebo koupele nohou a chce využít noci k podpoře své zásadité kúry.

Osobní poznámka: Pokud jste v intenzivním procesu odkyselení, tak se koupelev Meine Base doporučují klidně i každý den. Často si zákazníci dělají třeba 1 až 2 celotělové koupele v týdnu a ostataní dny dělají pouze koupel chodidel.

Tyto podkolenky si ode mě kupovali lidé, kteří nemají čas na pravidelné koupele, lidé, kteří doma mají jen sprchový kout a nechtějí sedat každý den s nohami v lavórku, nebo příbuzní lidí, kteří jsou třeba dlouhodobě upoutaní na lůžko a přitom tam kde jsou, jsou lidé, kteří je ošetřují ochotni jim ty podkolenky dávat.

(V balení se zásaditými podkolenkami je pouze vzorek MeinaBase - ten je zhruba na 6 použití, tudíž je potřeba si ji také objednat.)

Související produkty - zásadité podkolenky

MeineBase® zásaditá-minerální směs s mnohostranným ...

Od 90.00 Kč
* Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH