O nás

O nás

Jsme rodinná firma s dlouholetým zájmem o zdravou výživu. Dlouholetý zájem počítám zhruba 25 praktických let, kdy jsme byli postupně inspirováni a ovlivňováni různými vlivy, mezi něž patří studium literatury, cestování a poznávání kulinářských specifik přímo od lidí v jejich kuchyních, účast na praktických a odborných seminářích... (nejodbornější je absolvování rekvalifikačního kurzu Poradce pro výživu) 
Duchem Clubu-vital jsem já Karla (píši i texty na stránkách) a podporují mě lidé, kteří souzní s mým nastavením. Dále se v různých obdobích různou měrou podílejí/podíleli Patrick - se kterým vychováváme našeho syna Daniela, Dariush (ten se e-shopem zabývl v době, kdy jsem vedla kamennou prodejnu - nyní žije v Německu), taťka Karel (který podporuje skoro všechny mé nápady a přispívá svou jasnou logikou a řádem), Jana s účetnictvím a mnoho lidí prostě svým bytím ... A i zákazníci, kteří zjistili, že máme něco zajímavého a vracejí se, nebo nás dokonce doporučuji ...Děkuji za veškerou podporu.
To vše je podpořeno mou dlouholetou otevřeností osobnímu a duchovnímu rozvoji.
Nejsme zastánci žádného konkrétního stylu stravování, dalo by se říct, že jsme si pro svůj každodenní život vybrali to, co nám vyhovuje. Máme rádi dobré a kvalitní produkty. I když je pravdou, že jsme se dlouhodoběji zabývali ajurvedou a makrobotikou, což zanechalo výrazné stopy, nicméně věříme, že každý si svoji cestu ke zdravé stravě a zodpovědnějšímu přístupu k sobě samému musí objevit skrze vlastní zkušenost. Na některé fázi této cesty mu můžeme býti průvodci.
E-shop jsem zadávala programátorům v době, kdy bylo synovi něco málo přes rok a já již neměla tolik času věnovat se své poradenské činnosti, fascinovala mě možnost, že se lidé můžou na stránky dívat kdykoliv se jim to hodí a navíc můžou produkty objednávat i ze vzdálených částí naší země. Po 20ti letech v poradenství jsem byla jak v "Jiříkově vidění", když systém začal generovat objednávky. Jsem vděčná kamarádovi Petrovi, že mi poodhalil svět možností internetu.
Co jsou naše přednosti? Co se týká Křemeliny, máme velice široký rozptyl velikostí balení od 200g do 10 kg. A tak celkově jako naši silnou stránku vnímám naše zkušenosti a to, že věříme tomu, co nabízíme. Se všemi produkty doma používáme. Hodnotu vidím i v možnosti konzultací. A i to, že jsme lidé, kteří se prostřednitvím svého bytí i konání vědomě dotýkají dalších.
Krom e-shopu se v Ústí n.L. nadále zabývám poradenskou činností, 13 let vedu kurzy orientálního-břišního tance a od konce roku 2015 praktikuji frekvenční harmonizaci energetických toků v organizmu s pomocí přístroje Bicom Optima.


jaké produkty nabízíme

Naše nabídka se vyvíjí, podle situace ve které se nacházíme. Začínali jsme s produkty na odkyselování organizmu, později přibyla křemelina a v době, kdy jsme provozovali kamennou prodejnu se zdravou výživou a měli jsme možnost postupně objednávat rozmanité suroviny, nabízeli jsme i je. Tehdy jsem napsala následující:

"Snažíme se do naší nabídky zařadit i produkty, které jsou méně známe. Většinou proto, že s nimi máme dobré zkušenosti a věříme, že se nám i prostřednictvím zázemí v našem e-shopu podaří tyto proukty více zviditelnit, jinými slovy řečeno, zpopularizovat."  Tato situace se postupně mění, v kamenné prodejně jsem měla 37 dodavatelů a každý měl něco zajímavého, ale pro e-shop nejsem schopná toto spektum nabízet. Tak když nemáme krámek postupně mnoho zajímavých věcí ze stránek mizí. Nicméně o nich můžete najít zmínky.

Vždy jsme chtěli nabízet špičkové produkty a věřím, že se nám to daří. Bývají nezřídka nákladnější, nicméně mají jisté kvality, které z nich činí špičkové zboží. Věříme, že tak jako my používáme i špičkové produkty, oceňujeme jejich vyjímečnost a dopřáváme si je, žijí kolem nás další lidé, kteří uvítají, když se těchto produktech dozví a budou je moci využívat ve svém životě.


Co máme v nabídce

SPEKTRUM naší nabídky je široké, nicméně se v něm dá celkem snadno zorientovat.

- Od jara 2013 dovážíme Křemelinu, která se stala nosným produktem našeho e-shopu.

- Odkyselování organizmu je koncept, kterémi již léta věříme, praktikujeme ho a jsme přsvědčeni, že může mnoha lidem zkvalitnit jejich život. Prodáváme přímo prostředky na odkyselení organizmu jako jsou čaje, minerální doplńky a zásadité koupele a také suroviny na vaření, které vyrovnávají poměr kyselino a zásadotvorných potravin.

- Zdravá výživa -  v našem e-shopu nabízíme pouze vybrané položky - když jsem provozovala kamennou prodejnu Zdravé výživy byla nabídka širší, o některých těchto potrvinách zde ještě najdete zmínky a pravděpodobně je můžete sehnat ve Vaší lokální Zdravé výživě.

- Vybrané knihy, v eshopu pouze o odkyselení (v naší poradně další)

širokou škálu velikostí

Křemelinu

 
Propagujeme udržení zdravého pH

Odkyselování

 
Dlohodobě pomáháme s hubnutím.

Postupy na úpravu hmotnosti

fungování našeho e-shopu

Většinu produktů nabízených na našem e-shopu máme přímo v balícím - expedičním místě, tyto balíčky většinou odesíláme do 3 - 5ti pracovních dní (v obchodních podmínkách máme pro jistotu rezervu na týden).
U objednávek ve kterých je potřeba i zboží, které je v dané chvíli nemáme skladem se může odeslání o pár dní zpozdit. Pokud vidíme, že zpoždění může být více než týden, voláme a domlouváme se jestli balíček poslat i nekompletní.

Vše provádíme "ručně", nemáme automaty na zasílání SMS, nebo neosobních e-mailů (krom potvrzení objednávky), tudíž se nemusíte obávat haldy neužitečných zpráv.

Registrovaným návstěvníkům (není automatické při objednání) je umožněn přístup do další úrovně stránek, ve které jsou doplňkové informace, například rozšížené rady a služba posílání newsletterů. (I tyto newslettery jsou občasné, tudíž z mého pohledu neobtěžující. Mám 6ti letého syna a všechny zbytečné činnosti se snažím omezovat.)

Pokud máte nějaké dotazy, či připomínky obracejte se prosím v první řadě na nás. E-mailem club-vital@seznam.cz, nebo telefonicky 77 555 22 73.

Věříme, že budete s produkty, které nabízíme spokojeni a poslouží Vám k užitku.

Za club-vital Karla