Meine Base

Popis

MeineBase® zásaditá-minerální směs s mnohostranným použitím

Osobní poznámka: Jedná se o skvělý produkt, který se podílí na snižování překyslení. Za 6 a půl roku kdy jej doporučuji klientům mám jen samé pozitivní ohlasy. Více jsme o celém procesu odkyselení napsala v poradně . Někdy se mě lidé ptají, jestli je tato směs vhodná pro konzumaci, opravdu není. Pokud jste se rozhodli odkyselovat a ještě nevíte jak doplńovat minerály, tak z naší nabídky je na konzumaci skvělá zásaditá směs Wurzel Kraft, nebo Schindeleho minerály. A na čištění trávicího traktu Křemelina.

Zásaditá tělová péče s pH hodnotou koupelové vody cca 8,5 .

OSVĚDČENÁ PŘI CELÉ ŘADĚ ZÁSADITÝCH PROCEDUR:

  • celotělové koupele a koupele chodidel dospělých i dětí
  • inhalace
  • punčochy a návleky
  • zábaly (krku, jeter, ledvin ….)
  • odkyselování po sportovních výkonech
  • osvěžující solný peeling a masáže
  • ústní a nosní výplachy
  • péče o zuby
  • sauna a parní lázně

MeineBase je jedním ze tří pilířů Jentschurovy zásadité kúry na odkyselení organizmu a navození zdravého pH. Je vhodná i jako samostatná péče na podporu zdraví, proto ji můžete věnovat svým blízkým, bez toho, že by je nějak zvlášť zajímalo celkové odkyselení.

Více o překyselení organizmu najdete na našem webu www.zdrave-ph.cz. Meine Base blahodárně ovlivňuje čištění a samopromašťování pleti, daruje jí dokonalou hebkost a efektivně odvádí přebytečnou kyselost. Obsahuje i obzvláště hodnotné, velmi jemně pomleté drahé kameny achát, karneol, citrín, chrysopras, chalcedon, safír, křišťál a onyx, které přispívají k energetické regeneraci těla a činí Maine Base jedinečnou.


TRADICE Již v době starých Egypťanů a v antickém Řecku a Římě byla tělová péče zásaditá. V těchto dobách se k ošetření těla používalo zásadité mýdlo, to můžete používat i dnes. Dříve byla dokonce veškerá péče o seniory prováděna tekutým mýdlem s hodnotou pH převyšující 9,0. Ve starších dobách japonské a mexické kultury se dokonce staly tradicí koupele trvající několik hodin, které jsou zde ještě dnes praktikovány pro blaho těla a mysli. V osvědčené tradice můžeme využít i dnes, díky zásadité tělové péči s MeineBase , která má hodnotou alespoň pH 8,0 – 8,5, podle počáteční hodnoty pH a tvrdosti tekoucí vody.

PŘÍPRAVA a DÁVKOVÁNÍ Doporučujeme teplotu vody cca 36o – 38 oC, u koupelí chodidel cca 38 – 41 oC. Doba koupání by měla být nejméně 30 minut, ideální je délka 60 minut nebo i déle. Na koupel celého těla potřebujeme 3 polévkové lžíce soli, na sedací koupel je třeba 1 vrchovatá lžíce. Na koupele chodidel se použije jedna vrchovatá čajová lžička na lavorek. Na obklady a výplachy,záleží na množství vody, které chcete použít. Na 1 litr na zábaly je doporučená 1 čajová lžička Meine Base.

TIP! Na podporu prokrvení a povzbuzení si pravidelně během koupelí kartáčujte tělo v desetiminutových intervalech.

Teplé zásadité koupele uvolňují, jsou blahodárné pro tělo a mysl v chladných ročních obdobích.Můžete použít i osvěžující chladné koupele. Nicméně 80% lidí v mém okolí preferují ty teplé.

VÝHODY MeineBase

• přírodní vyčištění

• příjemné samopromaštění pokožky

• mnohostranné využití

• dělá pokožku hebkou, jako právě namazanou krémem

• bez konzervačních látek

• bez barviv a aromatických látek

Nabízíme i zásadité podkolenky, které rádi využívají lidé, kteří nemají vanu, případně jsou velkoučást dne v posteli.
Na dotaz můžeme zajistit i zásadité podpažní polštářky, zásadité zábaly na krk a čelo, na oblast ledvin a podbřišku, zásaditá deka na celé tělo a zásadité pyžamo a župan. MeineBase se skvěle hodí také k masážím, během saunování a v parní lázni. (podrobnosti k těmto použitím jsou na příbalovém letáku k Meine Base )

Zásaditá péče s Meine Base je s povděkem používána pro podporu sportovních výkonů jak vrcholových, tak rekreačních sportovců od dětí po veterány. Po tréningu ulevuje bolestem ve svalech způsobených přebytkem kyseliny mléčné. (více informací na samoststném letáku k dispozici na vyžádání)

MeineBase je skvělá na koupele miminek, těhotných a kojících žen. Je prospěšná všem ženám, které z jakéhokoliv důvodu nemenstruují, nebo mají menstruaci omezenou. Používá se jako podpůrný prostředek při hubnutí a je významnou součástí anticelulitického programu. Meine Base je blahodárné používat, když jste vystavováni stresu, nebo procházíte náročnými léčbami např. chemoterapií... Máme zkušenosti o které se s Vámi rádi podělíme a odpovíme na vaše otázky.

Meine Base přispívá k navození acidobazické rovnováhy a následně regeneraci organizmu. Pokud ji opatříte svým blízkým jako dárek, jistě je potěšíte.

Zásadito-minerální koupelová směs Meine Base je nesmírně úsporná při použití.

SPOTŘEBA A CENY

75 g = 1 – 2 celotělové koupele, nebo 10 koupelí chodidel - 90 Kč
(cena celotělové koupele cca 70 Kč, cena koupele chodidel 9 Kč)

750 g = 15 celotělových koupelí, nebo 100 koupelí chodidel  - 515 Kč
(cena celotělové koupele cca 34,5 Kč, cena koupele chodidel 5,15 Kč)

1500 g = 30 celotělových koupelí, nebo 200 koupelí chodidel - 935 Kč
(cena celotělové koupele cca 31 Kč, cena koupele chodidel 4,80 Kč)

2750 g = 55 celotělových koupelí, nebo 366 koupelí chodidel - 1355 Kč
(cena celotělové koupele cca 25 Kč, cena koupele chodidel 3,70 Kč)

SPOTŘEBA je orientační přo dávkování: 3 polévkové lžíce na vanu a jedna čajová lžička na koupel nohou v lavorku.

Vzhledem k rozdílu mezi cenami malých a velkých balení si naši klienti často nejprve vyzkouší 750g balení a když jim vyhovuje, domlouvají v rodině, nebo s podobně orientovanými přáteli a dohromady si berou větší balení, které si mez sebou rozdělí.

Při nedostatku času, menší pohyblivosti, nemožnosti koupelí vřele doporučujeme Jentschurovy alkalické podkolenky Komplet se skládá z vnitřních bavlněných podkolenek (ty se alkalickými stávají namočením v roztoku Meine Base) a vnějšími vlněnými podkolenkami, které zabraňují prosáknutí vlhka a prochladnutí, umožňují tak aplikaci i na noc do postele. Prostě neomezují běžné fungování. Jsou bez gumiček, tudíž nebrzdí cirkulaci krve. Cena kompletu podkolenek je 900 Kč (bez Maine Base)

Země původu: Německo

Související produkty - Meine Base

Omnimolekulární "živá" potravinová směs k doplnění ...

Od 840.00 Kč

7 x 7® bylinný čaj je vyvážená bylinná čajová směs ...

Od 265.00 Kč

SCHINDELE’S MINERALIEN® - jsou skvělým výživovým ...

Od 695.00 Kč
* Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH